قائم مقام مدير كل راه و شهرسازي خراسان رضوي در چهارمين همايش فن‌آوري‌هاي نوين صنعت ساختمان: ارائه ایده‌های نوین به مهندسان مهم‌ترین دستاورد همایش فن‌آوری‌های نوین صنعت ساختمان است

قائم مقام مدير كل راه و شهرسازي خراسان رضوي در چهارمين همايش فن‌آوري‌هاي نوين صنعت ساختمان: ارائه ایده‌های نوین به مهندسان مهم‌ترین دستاورد همایش فن‌آوری‌های نوین صنعت ساختمان است

 

قائم مقام مدير كل راه و شهرسازي خراسان رضوي در چهارمين همايش فن‌آوري‌هاي نوين صنعت ساختمان، برگزاری این همایش را در راستای ارائه ایده‌های نوین به متخصصان و مهندسان دانست.

به گزارش ستاد خبری چهارمین همایش فن‌آوری‌های نوین صنعت ساختمان، احمد اسدی، قائم مقام مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی در حاشیه برگزاری این همایش، بیان کرد: ارتقاي دانش متخصصان، مهندسان، کارفرمایان و سازندگان یک امر ضروری است که آشنایی و اطلاع‌رسانی به این افراد با حرفه ساختمان بصورت یک استاندارد الزامی است.

وی گفت: این استانداردها مطابق با اقلیم کشور خودمان باید به کار گرفته شود و سایر قوانین نظام مهندسی را نیز در این راستا باید به کار ببریم.

اسدی عنوان کرد: دیدگاه ما در برگزاری این همایش ایجاد حلقه اتصال بین دانشگاه، صنعت و متخصصان و گردآوری آنان در یک مکان بود تا با پیشرفت‌های کشورهای توسعه یافته آشنا شوند و بدانند که آن‌ها نیز از چه فن‌آوری‌هایی استفاده می‌کنند.

وی ادامه داد: بخش دانشگاهی و متخصص ما ایده های خود را در این همایش به نمایش گذاشتند تا مورد بهره‌برداری متخصصان داخلی و خارجی قرار گیرد.

عضو هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی، افزود: در این همایش نسبت به چگونگی ساخت سکونتگاه‌های خود در راستای ایجاد توسعه پایدار و نیز آسایش شهروندان، آگاهی‌های لازم را به دست آوردیم و آنچه نباید فراموش کرد، پیاده‌سازی و اجرای سبک‌سازی و سرعت است.

اسدی خاطرنشان کرد: در برگزاری این همایش رسالت ما، اعلام و اطلاع‌رسانی بود و سعی کردیم آن را به نحو احسن به سرانجام برسانیم ولی بعد از آن رسالت دبیرخانه دائمی است که برای احقاق این ایده‌ها، پیگیر مباحث باشد.