fiber_manual_recordدر حاشیه همایش انجام شد؛ افتتاح نمایشگاه فناوری های نوین صنعت ساختمان با حضور 10 برند خارجی و 20 برند داخلی1 اسفند 1395

نمایشگاه دستاوردها و فناوری های نوین صنعت ساختمان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، استاندار خراسان رضوی، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی و جمعی از شرکت کنندگان در این همایش در تالار صبا مشهد گشایش یافت.

به گزارش ستاد خبری چهارمین همایش فن آوری های نوین صنعت ساختمان، آخرین دستاوردها، محصولات و فناوری های نوین صنعت ساختمان با حضور شرکت های داخلی و خارجی در 30 غرفه این نمایشگاه در معرض دید عموم قرار دارد.

شرکهایی از کشورهای آلمان، ترکیه، چک، روسیه، اسپانیا، سوئد، کره جنوبی، فنلاند، مجارستان و ارمنستان در این نمایشگاه دو روزه حضور یافته اند.

این نمایشگاه در حاشیه چهارمین همایش ملی فناوری های نوین صنعت ساختمان دایر شده و در غرفه های آن محصولاتی که در حوزه فناوری های نوین صنایع ساختمانی تولید شده در معرض دید عموم قرار گرفته است.

شایان ذکر است با توجه به رویکرد این همایش که توسعه پایدار است، سعی شده شرکت ها و برندهایی برای نمایشگاه پذیرفته شوند که دستاوردها، مطالعات و محصولاتی با رویکرد توسعه پایدار داشته باشند.

گفتنی است چهارمین همایش ملی فناوری های نوین صنعت ساختمان روزهای 24 و 25 بهمن ماه با حضور بیش از یک هزار و 500 نفر از دستاندرکاران داخلی و 10 کشور دیگر در تالار صبای مشهد مقدس در حال برگزاری است