fiber_manual_recordدر چهارمین همایش ملی فن آوری های نوین صنعت ساختمان؛ کارگاه تخصصی «عایق های حرارتی فوم آلاستومری انعطاف پذیر» برگزار شد1 اسفند 1395

كارگاه تخصصی، «عایق های حرارتی فوم آلاستومری انعطاف پذیر» با هدف آشنایی با مشخصات فنی و خواص عایق های حراراتی آلاستومری FEF برگزار شد.

به گزارش ستاد خبری چهارمین همایش ملی فن آوری های نوین صنعت ساختمان، سهراب ویسه اظهار کرد: فوم آلاستومری قابل انعطاف (Flexible elastomeric foam) یا FEF قوم قابل انعطاف سلول بسته ای است که از لاستیک طبیعی یا مصنوعی، یا مخلوطی از آن دو ساخته می شود و حاوی سایر پلیمرها و مواد شیمایی است که ممکن است با افزودنی های آلی یا معدنی اصلاح شده باشد.

وی بابیان این مطلب که حوزه های در برگیرنده این مبحث، مهندسان مشاور، پیمانکاران، مدیران پروژه اجرایی و ستادی و سرمایه گزاران صنعت ساختمان، هستند، ادامه داد: این فرآورده ها با اشکال ورق، لوله، رول و نوار با روکش یا بدون روکش و یا چسب تولید می شوند.

ویسه درباره سزفصل های این کارگاه گفت: انواع عایق های آلاستومری (FEF) و تولید آن ها، ویژگی های و مشخصات فنی عایق FEF و کاربرد آن ها و استانداردها و آزمون های عایق های FEF از جمله مباحث مطرح شده در این کارگاه است.

شایان ذکر است چهارمین همایش ملی فن آوری های نوین صنعت ساختمان با حضور 1200 نفر از کارشناسان و مدیران صنعت ساختمان و اساتید دانشگاه از 24 بهمن ماه 95 به مدت دو روز در مشهد برگزار می شود.