fiber_manual_recordمعاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی: نیاز به هدفگذاری مجدد در صنعت ساختمان هستیم1 اسفند 1395

معاون وزیر راه و شهرسازی، اظهار کرد: شرایط کنونی صنعت ساختمان نیازمند هدفگذاری مجدد است.
به گزارش ستاد خبری چهارمین همایش ملی فن اوری های نوین صنعت ساختمان، حامد مظاهریان معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از نمایشگاه فناوریهای نوین صنعت ساختمان در گفتگو با خبرنگاران گفت: اکنون در مقطعی هستیم که باید به سمت اهداف والای خود حرکت کنیم و در این مسیر باید صنعت ساختمان نیز مجدد هدفگذاری شود.
مظاهریان با بیان این مطلب که وزارت راه و شهرسازی متولی و پشتیبان این همایش است، گفت: چنین سمینارهایی کمک می کند که نخبگان ساختمان و فن اوری های مرتبط با آن گردهم جمع شوند و در خصوص این مسایل به تبادل نظر بپردازند.
وی افزود: کشورما در دهه گذشته از نظر نیروهای انسانی، گسترش خوبی داشته و در اجرایی شدن مقررات ملی توفیقات بالایی داشته ایم.
معاون وزیر با اشاره به اینکه خراسان رضوی برنامه های خوبی را در این همایش به اجرا درآورده است، عنوان کرد: ما انتظار داریم افزایش کیفیت ساخت و ساز و کاهش هزینه های مردم، از جمله دستاوردهای این همایش باشد.
حامد مظاهریان تأکید کرد: باید ایمنی و رفاه برای مردم در ساختمان سازی فراهم شود. بافت های فرسوده ما در معرض خطرهای جدی قرار دارد و ترویج مقررات ملی مبحث اصلی این همایش است.
وی ادامه داد: کاهش انرژی، کمک به اقتصاد خانواده و حفظ سرمایه های ملی در قالب پیاده شده مقررات ملی باید اعمال شود.
شایان ذکر است چهارمین همایش ملی فن آوری های نوین صنعت ساختمان با حضور 1200 نفر از کارشناسان و مدیران صنعت ساختمان و اساتید دانشگاه از 24 بهمن ماه 95 به مدت دو روز در مشهد برگزار می شود.